IMG_4606.jpg

KOZIEJ PRZYSTANI

PRZYSTAŃ NA CHWILĘ...

ZAPRASZAMY DO  
IMG_4945.jpeg

Zapraszamy nad jezioro Siecino .

Kozia Przystań jest zlokalizowana nad jednym z najczystszych polskich jezior na Pojezierzu Drawskim. Naszym gościom mamy do zaoferowania wygodny apartament z balkonem, z którego rozciąga się bajeczny widok. Nieruchomość usytuowana jest bezpośrednio nad jeziorem, w cichej i spokojnej okolicy.  Do dyspozycji gości jest prywatna plaża z pomostem.  Istnieje możliwość skorzystania z kajaka oraz SUP-ów.

Nieruchomość położona jest w otulinie  Drawskiego Parku Krajobrazowego, którego największą zaletą są przepiękne i czyste jeziora. Park odznacza się bogatym światem zwierząt i roślin. W jeziorach występuje ponad 30 gatunków ryb , spotkać tu można raki, łabędzie, perkozy, kaczki, żurawie, czaple i kormorany a także bielika, kanie rudą i orlika krzykliwego.

Na terenie Parku coś dla siebie odnajdą fani turystyki pieszej ( 4 szlaki turystyczne), rowerowej, konnej, kajakowej ( szlak wodny rzeką Drawą im. Ks. Kardynała Karola Wojtyły.) i żeglarskiej.

Jezioro Siecino przyciąga również nurków. Na jeziorze znajdują się dwie wyspy:Kępa i Ostrów,  a na tej ostatniej działa centrum nurkowe.

KOZIA PRZYSTAŃ...?

DLACZEGO

KOZIA PRZYSTAŃ TO MIEJSCE GDZIE MOŻNA  ODERWAĆ SIĘ OD CODZIENNOSCI. SPĘDZIĆ CZAS NA ŁONIE NATURY. CIESZYĆ SIĘ CZYSTĄ WODĄ JEZIORA SIECINO. WYBRAĆ SIĘ NA SPŁYW KAJAKOWY, EKSPLOROWAĆ OKOLICZNE TRASY ROWEROWE. WYCISZYĆ SIĘ ŁOWIĄC RYBY ALBO PO PROSTU ZASZYĆ SIĘ Z ULUBIONĄ KSIĄŻKĄ W HAMAKU ...A WIECZOREM SPĘDZIĆ CZAS NA ROZMOWACH W BLASKU OGNISKA ...
IMG_5147.jpeg